• White Facebook Icon
 • White YouTube Icon
 • White Instagram Icon

25 Yıllık Deneyim

 

Kendin İçin

DANS ET !

Sizlere yeni başlayanlardan ileri düzey öğrencilere, Arjantin Tangosunu en yüksek standartlarda öğretmek için, 25 yıllık deneyime dayanan dersler, düzenli atölye çalışmaları, sosyal etkinlikler, tango gezileri sunuyoruz.

Ayrıca Lindy Hop ve Latin dansları başta olmak üzere bir çok dans branşında konusunun uzmanlarını sizlerle buluşturuyoruz.

Hem dans etmek hem de sosyalleşmek için siz de BİZE KATILIN.

DAILY

5pm-8pm

Yeni Sınıflar ve Etkinlikler

 • Yeni ARJANTİN TANGO Sınıfımız Başlıyor.
  27 Kasım Paz
  Shine dans stüdyosu
  Tango, Buenos Aires, Arjantin ve Montevideo, Uruguay kökenli bir dans ve müzik türürdür. Türkiye'nin en eski tango okulu olan okulumuzda bizimle tango öğrenmek için derse kayıt oluşturabilirsiniz.
  Paylaş
 • Güz Eylem ile Tango Kadın Tekniği Derslerimiz Başlıyor !
  28 Kasım Pzt
  Çankaya
  Tango dans ediyorsunuz ve dansınızı daha da geliştirmek istiyor sunuz... İşte sizin için bir fırsat ! Güz Eylem Çakın ile Tango Kadın Tekniği derslerimiz 28 Kasım Pazartesi 19.30'da başlayacaktır. Ders 1 saat olup, başlangıç seviyesidir. Katılmak için lütfen kayıt oluşturun.
  Paylaş
 • Yeni Solo Caz Sınıfımız Başlıyor
  12 Aralık Pzt
  Çankaya
  Caz müziğin altın çağı olarak kabul edilen Swing döneminin en eğlenceli, tek olarak yapılan en neşeli danslarındandır. Dersimize ve pazar 18.00-20.00 arası pratik saatimize katılmak için etkinliğe kayıt oluşturabilirsiniz.
  Paylaş
 • Yeni Lindy Hop Sınıfımız Başlıyor.
  22 Aralık Per
  Shine dans stüdyosu
  Lindy Hop, Caz müziğin altın çağı olarak kabul edilen Swing döneminin en eğlenceli, en neşeli eşli yapılan danslarındandır. So She Danced tarafından verilen derslerimiz 1 saat olmakla birlikte, her pazar 18.00-20.00 arası pratik saatimizde dersin tekrarını yapabilirsiniz.
  Paylaş
 • Mine Akkoyun ile Tango Kadın Tekniği Dersleri
  Saati henüz belli değil
  Çankaya
  Tango dans ediyorsunuz ve dansınızı daha da geliştirmek istiyor sunuz... İşte sizin için bir fırsat ! Mine Akkoyun ile Tango Kadın Tekniği ders gün ve saatleri Pazartesi 18.30-19.30 Orta/İleri seviye Cumartesi 16.00 Başlangıç / orta Seviye Cumartesi 17.00 Orta Seviye
  Paylaş