Arjantin Tango

Tutkunun Dansı TANGO ...

Başlangıç seviyesinden ileri seviyeye ve hatta performans sınıflarına kadar her seviyedeki dersleri programımızda bulabilirsiniz.  

Yeni Sınıf: Henüz hiç tango dersi almamış iseniz dönem dönem açılan "yeni sınıflarımız"  katılabilirsiniz. Eğer yeni açılan sınıfımızı 1-2 hafta kaçırmış iseniz eğitmenlerimizden 1 özel ders  alarak yeni açılan sınıfa kolaylıkla uyum sağlayabilirsiniz.


Başlangıç (1-12 ay)

Başlangıç Gruplarımız "Başlangıç 1 (1-6 ay ) ve "Başlangıç 2 (6-12 ay)  olarak iki ayrı gruba ayrılmaktadır. Seviyeniz tespit edilerek bu iki gruptan birine kaydınızı gerçekleştirebilirsiniz.


Orta Seviye (1-2 yıl)

Tango temel bilgilerini tamamlayıp dansınızı ilerletmek istiyorsanız, hiç vakit kaybetmeden Orta Seviye Gruplarımıza katılabilirsiniz. Orta Seviye Gruplarımız "Orta 1" (1-2 yıl) ve "Orta 2 (2-3 yıl) olmak üzere iki gruba ayrılmaktadır. 


Orta / ileri Seviye ( 2 -3 yıl )

İleri Seviye ( 3 yıl ve üzeri )

Shine Tango TEAM : Orta ve ileri seviye öğrencilerden seçilir. Performans deneyimi yaşamak isteyen sosyal dansçıların oluşturulduğu bir gruptur. Haftada 2 gün eğitim alırlar.

SHINE DANS STÜDYOSU

SHINE DANS STÜDYOSU'nda, tüm dans tutkumuzla, kendi dansını keşfetmek isteyen herkese yardımcı olmaya ve yol göstermeye hazırız. Siz de aramıza katılmayı arzu ederseniz yeni sınıflarımızı takip edebilir, bizi arayabilirsiniz. 

Remzi Oğuz Arık Mahallesi Tunus Caddesi 46/2 Kavaklıdere Çankaya / Ankara

0 533 732 20 89

info@shinedans.com

Bizden haberdar olun

@ 2019 |  Shine Dans Stüdyosu

  • Spotify - Gri Çember
  • Facebook
  • YouTube
  • Instagram