SHINE DANS STÜDYOSU

SHINE DANS STÜDYOSU'nda, tüm dans tutkumuzla, kendi dansını keşfetmek isteyen herkese yardımcı olmaya ve yol göstermeye hazırız. Siz de aramıza katılmayı arzu ederseniz yeni sınıflarımızı takip edebilir, bizi arayabilirsiniz. 

Remzi Oğuz Arık Mahallesi

Tunus Caddesi 46/2 Kavaklıdere

Çankaya / Ankara

0 533 732 20 89

info@shinedans.com

Bizden haberdar olun

@ 2019 |  Shine Dans Stüdyosu

Stüdyo Kuralları

​       SIK SORULAN SORULAR

  • Hangi Dansla Baslamalıyım ?    Bu tamamen size baglı. İlginizin ne yönde oldugunu anlamak için 'ÜCRETSİZ TANITIM DERSLERİMİZE' ve pratik saatlerimize katılın, devam eden derslerimizi izleyin. Ya da egitmenlerimizle konusun.​

  • Nasıl Kayıt Yaptırabilirim ? Her ay bir ya da birden fazla yeni sınıf açılır. Derslerin kontenjanı oldugundan, bay / bayan sayısının dengeli olması için yeni sınıflarda ön kayıt gereklidir. Ön kaydınızı web sitesinden yapabilir, bizi arayabilir ya da mail atabilirsiniz. Ödeme  yaptıgınızda kesin kayıt yapılmıs olur. Kesin kayıt yaptıgınızda size verilecek olan ders kartının son kullanma tarihi üzerinde belirtilecektir. Kaçırdıgınız dersleri, kartınızın son kullanma tarihi dahilinde baska bir sınıfta telafi edebilirsiniz. 

                                                              

  • Seviyem nedir ? Eger daha önce dans almıs ve hangi seviyeden devam edeceginizi bilmiyorsanız, pratik saatlerine gelin, dans edin ve bize danısın.                                                     

  • Partnere ihtiyacım var mı? Partnere ihtiyacınız yok. Derslerde sürekli es degistirildigi için fix bir partnere ihtiyacını olmayacak. 

  • Ögrenmem için ne kadar süre  yeterli ? Ögrenmek zamana ve emege gereksinim duyar. Haftada 1 gün 1 grup dersi ile dans ögrenmeniz çok uzun zaman alır. Beden farkındalıgı ve hareketlerin otonom sinir sistemine girmesi için bol tekrar yapılması gereklidir. Bu sebeple, pratik saatleri ve dans gecelerine de katılmalı, derslerde ögrendiklerinizi tekrar etmelisiniz. Ayrıca, herkesin bireysel ihtiyaçlarına yönelik  özel ders almasını siddetle tavsiye ederiz.

                                                                 

  • Ne Giymeliyim ?  Ilk derslerde, kendinizi rahat hissedeceginiz herhangi bir kıyafet ve ayakkabı ile derslere katılabilirsiniz. Ama kısa sürede dans ayakkabısı edinmenizi ve dans için uygun kıyafetler seçmenizi öneririz. Bu sizin dans modunu yakalamanızı saglayacak. Dans ayakkabılarıları siparis üzerine yaptırılır. Dans kıyafetleri için de egitmenlerinizden tavsiye alabilirsiniz.

We Need Your Support Today!