Gyrotonic Egzersiz Metodu 

Macar asıllı bale dansçısı Juliu Horwarth tarafından geliştirilmiş yoga, yüzme, bale, tai chi gibi metodların hareket prensiplerini içeren Gyrotonic Egzersiz ile yaşam kalitenizi artırın !

Kaskatı kesilmiş eklemleri gevşetip yumuşatmaya, kasları esnetip kuvvetlendirmeye, eklem mobilizasyonunu artırmaya yarayan Gyrotonic Egzersiz , özellikle hareketsiz yaşam tarzına sahip, masa başı çalışan kişilerin sırt, boyun ve bel ağrılarını giderir.  Ayrıca elit sporcular ve dansçılar için de vazgeçilmez bir egzersiz metodu olan Gyrotonic Egzersizlerini her yaş grubu yapabilir.

 

Uzalamalar, geriye ve öne açılmalar, bükülmeler ve spiral hareketler içeren üç boyutlu hareket sistemi vücudunuz her yönde eşit olarak çalıştırır. Sinir sistemi, dolaşım sistemini düzenler. Omurların arasını açarak, omurganın etrafındaki kasları güçlendirerek duruş bozukluğunu giderir. Karın ve bacak kaslarınızı derinlemesine çalıştırır. Bel, kalça ve eklem ağrılarınızı giderir. 

Detaylı bilgi için www.gyrotonic.com 

SHINE DANS STÜDYOSU

SHINE DANS STÜDYOSU'nda, tüm dans tutkumuzla, kendi dansını keşfetmek isteyen herkese yardımcı olmaya ve yol göstermeye hazırız. Siz de aramıza katılmayı arzu ederseniz yeni sınıflarımızı takip edebilir, bizi arayabilirsiniz. 

Remzi Oğuz Arık Mahallesi Tunus Caddesi 46/2 Kavaklıdere Çankaya / Ankara

0 533 732 20 89

info@shinedans.com

Bizden haberdar olun

@ 2019 |  Shine Dans Stüdyosu

  • Spotify - Gri Çember
  • Facebook
  • YouTube
  • Instagram