maxresdefault.jpg

KARŞILAŞTIRMALI DİSKOGRAFİLER

Bir roman kadar uzun bu tümce,

- Sonra iste yaslandım.

Gülten Akın ( KISA SİİR / bir )

 

 

Sevgili Tangoseverler,

 

Tangodan uzak bu günlerde, gelin Tango müzigine ve Tangoya bu sefer de farklı bir yolculuk yapalım.

 

Sevgili hocamız Umut Karamollaoglu, Tango müzigine dair derinlemesine bir anlayıs gelistirmek amacıyla, yıllardır biriktirdigi bilgisini ve deneyimini sizlerle paylasıyor.

 

Karsılastırmalı Diskografiler Seminer Dizisi bulusmalarında, tango orkestra yapıları, " sound " degisimleri, müzisyen etkisi, tango standartları gibi kavramlar tanıtılacak ve bu kavramların orkestraya eklenen / çıkan müzisyenin etkisi, müzisyenin orkestralar tarafından yorumlanmaları arasındaki farklar ile baglantılar kurulmaya çalısılacaktır. Ayrıca egitim boyunca tango belgeselleri izlenecek ve sizlere verilen okuma listelerindeki kaynaklar okunacaktır.

 

Bulusmalar, her ayın 2. ve 4. haftası Pandemi boyunca kosullar izin verdigince, Shine Dans Stüdyosunda yapılacaktır. Sosyal kısıtlamalar getirilmesi durumunda, egitim Zoom uygulaması üzerinden devam edecektir. Saglıklı bir ortamın olusturulabilmesi için kontenjan kısıtlıdır. Tercih edenler ya da Ankara dısındaki katılımcılar Zoom'dan katılabilirler. Ön kayıt ön kosuldur. Düzenli katılım tercih sebebi olup, devam zorunlulugu yoktur.

 

Seminer dizisinin içerigi hakkında detaylı bilgi almak ve kayıt yaptırmak için whatsapp hattımızdan bizimle iletisime geçen herkesle seminer programı ve stüdyomuzda alınan Covid önlemleri hakkında bilgiler paylasılacaktır.

 

Sevgilerle, Saglıkla, Umutla ve Dansla Kalın

Shine Dans Stüdyosu

  • White Facebook Icon
  • White YouTube Icon
  • White Instagram Icon
SHINE DANS STÜDYOSU
T.C Gençlik Spor Genel Müdürlüğü

SHINE DANS STÜDYOSU'nda, tüm dans tutkumuzla, kendi dansını keşfetmek isteyen herkese yardımcı olmaya ve yol göstermeye hazırız. Bize katılmak için  yeni sınıflarımızı takip edebilir, bizi arayabilirsiniz. 

Remzi Oğuz Arık Mahallesi

Tunus Caddesi 46/2

Çankaya Ankara

0 533 732 20 89

info@shinedans.com

Bizden haberdar olun
Hızlı Erişim

Stüdyo

Danslar

Gyrotonic

Blog

Üyelikler

İletişim

@ 2019 |  Shine Dans Stüdyosu