KARŞILAŞTIRMALI DİSKOGRAFİLER SEMİNER DİZİSİ

En son güncellendiği tarih: Ağu 13

Tango Müzigine Dair Derinlemesine Bir Yolculuk !Bir roman kadar uzun bu tümce,

- Sonra iste yaslandım.

Gülten Akın ( KISA SİİR / bir )


Sevgili Tangoseverler,


Tangodan uzak bu günlerde, gelin Tango müzigine ve Tangoya bu sefer de farklı bir yolculuk yapalım.


Sevgili hocamız Umut Karamollaoglu, Tango müzigine dair derinlemesine bir anlayıs gelistirmek amacıyla, yıllardır biriktirdigi bilgisini ve deneyimini sizlerle paylasıyor.


Karsılastırmalı Diskografiler Seminer Dizisi bulusmalarında, tango orkestra yapıları, " sound " degisimleri, müzisyen etkisi, tango standartları gibi kavramlar tanıtılacak ve bu kavramların orkestraya eklenen / çıkan müzisyenin etkisi, müzisyenin orkestralar tarafından yorumlanmaları arasındaki farklar ile baglantılar kurulmaya çalısılacaktır. Ayrıca egitim boyunca tango belgeselleri izlenecek ve sizlere verilen okuma listelerindeki kaynaklar okunacaktır.


Bulusmalar, her ayın 2. ve 4. haftası Pandemi boyunca kosullar izin verdigince, Shine Dans Stüdyosunda yapılacaktır. Sosyal kısıtlamalar getirilmesi durumunda, egitim Zoom uygulaması üzerinden devam edecektir. Saglıklı bir ortamın olusturulabilmesi için kontenjan kısıtlıdır. Tercih edenler ya da Ankara dısındaki katılımcılar Zoom'dan katılabilirler. Ön kayıt ön kosuldur. Düzenli katılım tercih sebebi olup, devam zorunlulugu yoktur.


Seminer dizisinin içerigi hakkında detaylı bilgi almak ve kayıt yaptırmak için whatsapp hattımızdan bizimle iletisime geçen herkesle seminer programı ve stüdyomuzda alınan Covid önlemleri hakkında bilgiler paylasılacaktır.


Sevgilerle, Saglıkla, Umutla ve Dansla Kalın

Shine Dans Stüdyosu

www.shinedans.com / info@shinedans.com

0 533 7322089

11 görüntüleme
  • Spotify - Gri Çember
  • Facebook
  • YouTube
  • Instagram