GRUP DERSLERİ

Grup dersleri 4 haftalık sürelerde yapılır.

Her 4 haftadan sonra tekrar kayıt yapılır. 

Haftanın hemen hemen her günü farklı seviyelerde derslerle sizlerleyiz.

ÖZEL DERSLER

Grup derslerinde kendi ihtiyaçlarınızı keşfeden öğrencilerimiz özel dersler ile bireysel ihtiyaçları doğrultusunda birebir çalısmalar yaparlar. İstediğiniz eğitmenden ders almak için lütfen rezervasyon yapınız.

KAPALI GRUP DERSLERİ

Arkadaşlarınızla oluşturacağınız gruba özel kapalı gruplarla size uygun saatlerde ve istediğiniz eğitmen ile çalışabilirsiniz.

TEKNİK DERSLER

Dansa spesifik teknik dersler dansınızı geliştirmek için birebirdir. Arjantin Tango " kadın" ve "erkek" tekniği dersleri daha güvenli dans etmeniz için yararlıdır. 

Dansını performans boyutuna taşımak isteyen, yarışma deneyimi kazanmak isteyenler içindir. Dans Sporu ve Arjantin Tango branşlarında performans ve yarışma gruplarımız vardır.

İŞYERİNDE DANS !

Kurumunuzda ve/veya şirketinizde  çalışanlarınız  arasında oluşturduğunuz gruplarla sizlerin belirlediği mekanda ya da stüdyomuz salonlarında yaptığımız dans çalışmalarıdır. Siz de işyerinizde böyle bir etkinlikte bulunmak isterseniz " İŞTE DANS " programımızın detayları için bizimle iletişime geçiniz.

PERFORMANS VE YARISMA GRUPLARI

OKULDA DANS !

Milli bayramlar ya da okulunuzda düzenleyeceğiniz özel programlarda okul öğrencilerinizin özel dans gösterileri yapmasını arzu ediyorsanız " OKULDA DANS " programımızın detayları için lütfen bizimle iletişime geçiniz.  

HEDİYE DANS KARTI

Dans dersi, sevdiklerinize vereceğiniz en güzel hediye olabilir. 

STÜDYO KİRALAMA

Bir adet 120 m2 , 60 m2 iki adet dans salonumuz ve 40 m2 kafe alanımız etkinlikler ve çalıştaylar icin kiralanabilir. 

SHINE DANS STÜDYOSU

SHINE DANS STÜDYOSU'nda, tüm dans tutkumuzla, kendi dansını keşfetmek isteyen herkese yardımcı olmaya ve yol göstermeye hazırız. Siz de aramıza katılmayı arzu ederseniz yeni sınıflarımızı takip edebilir, bizi arayabilirsiniz. 

Remzi Oğuz Arık Mahallesi Tunus Caddesi 46/2 Kavaklıdere Çankaya / Ankara

0 533 732 20 89

info@shinedans.com

Bizden haberdar olun

@ 2019 |  Shine Dans Stüdyosu

  • Spotify - Gri Çember
  • Facebook
  • YouTube
  • Instagram