SHINE DANS STÜDYOSU

SHINE DANS STÜDYOSU'nda, tüm dans tutkumuzla, kendi dansını keşfetmek isteyen herkese yardımcı olmaya ve yol göstermeye hazırız. Siz de aramıza katılmayı arzu ederseniz yeni sınıflarımızı takip edebilir, bizi arayabilirsiniz. 

Remzi Oğuz Arık Mahallesi

Tunus Caddesi 46/2 Kavaklıdere

Çankaya / Ankara

0 533 732 20 89

info@shinedans.com

Bizden haberdar olun

@ 2019 |  Shine Dans Stüdyosu

GRUP DERSLERI

Programımızda her seviye için grup dersi bulabilirsiniz. Grup dersleri 4 haftalık sürelerde yapılır. Her 4 haftadan sonra tekrar kayıt yapılır. 

ÖZEL DERSLER

Grup derslerinde kendi ihtiyaçlarınızı kesfeden ögrencilerimiz özel dersler ile bireysel ihtiyacları dogrultusunda birebir calısmalar yaparlar. Istediginiz egitmenden ders almak icin rezervasyon yapınız.

KAPALI GRUP DERSLERİ

Arkadaslarınızla olusturacagınız gruba özel kapalı gruplarla size uygun saatlerde ve istediginiz egitmen ile çalısabilirsiniz.

TEKNİK DERSLER

Dansa spesifik teknik dersler dansınızı gelistirmek icin birebirdir. Arjantin Tango " kadın" ve "erkek" teknigi dersleri daha güvenli dans etmeniz icin yararlıdır. 

PERFORMANS VE YARISMA GRUPLARI

Dansını performans boyutuna tasımak isteyen, yarısma deneyimi kazanmak isteyenler icindir. Dans Sporu ve Arjantin Tango branslarında performans ve yarısma gruplarımız vardır.

İSYERİNDE DANS !

Kurumlarda ve sirketlerde calısanlar arasında olusturulan gruplarla onların belirledigi mekanlarda ya da stüdyomuz salonlarında yapılan dans calısmalarıdır. Siz de isyerinizde böyle bir etkinlikte bulunmak isterseniz bizi arayın.

OKULDA DANS !

Milli bayramlar ya da okulunuza özel programlarda okul ögrencileri ile yapılan gösteri calısmaları için bizi arayın.

HEDİYE DANS KARTI

Sevdiklerinize güzel bir hediye mi almak istiyorsunuz ? O zaman dans dersi onun icin en güzel hediye olacaktır. 

STÜDYO KİRALAMA

Bir adet 120 m2 , 60 m2 iki adet dans salonumuz ve 40 m2 kafe alanımız etkinlikler ve calıstaylar icin kiralanabilir.