web-site-background-image.jpg

Shine Dans Hakkında 

Shine Dans, 2000 yılında ülkemizde dansın gelişimine önderlik etmek, dans severlerin hayatına dokunmak amacıyla Ankara'nın Bahçelievler semtinde kuruldu. Shine Dans, bugün 2019 Kasım itibariyle yeni adresi Tunus Caddesinde  ' Kendin İçin Dans Et ' felsefesiyle çalışmalarına devam ediyor.

Shine Dans, 2000 yılında ülkemizde dansın gelişimine önderlik etmek, dans severlerin hayatına dokunmak amacıyla Ankara'nın Bahçelievler semtinde kuruldu.  

Açıldığı günden bu yana dans uzmanlarıyla birçok dans branşının en yeni ve gelişmiş yöntemlerini Ankarayla buluşturan Shine Dans, yenilikçi, kapsayıcı ve dinamik karakteriyle kısa sürede büyük bir çekim noktası haline geldi.   Evrensel tavrıyla hem hiç dans ile tanışmamış bir kitleye dansı sevdirdi, hem yeni uzmanlar yetiştirerek dansın Türkiye çapında yayılımına olanak tanıdı. Uluslararası eğitmenleri dönem dönem çalışmalarına dahil etmesi ve bilgiyi hep tazelemesi ile oluşturduğu dans çevresini dünyanın dört bir yanıyla iletişim halinde tuttu.

Shine Dans, bugün 2019 Kasım itibariyle yeni adresi Tunus Caddesinde  ' Kendin İçin Dans Et ' felsefesiyle çalışmalarına devam ediyor. Yılların deneyimiyle oluşturduğu kendine özgü eğitim biçimi ile yolu Shine 'dan geçen herkesin dans yolculuğunun her aşamasında yanında oluyor.

Misyon

Dansçılara zihin ve bedenlerindeki gelişime büyük bir adanmışlıkla hizmet etmeyi ve dansta kişisel gelişimi hedefler. 

Değerler 

  • Adanmışlık

  • Empati, Şefkat, Saygı

  • Uzmanlık 

  • Kalite

  • Güvenilirlik

  • Kişisel gelişim

SHINE DANS STÜDYOSU
T.C Gençlik Spor Genel Müdürlüğü

SHINE DANS STÜDYOSU 2000 yılında dansa tutkuyla bağlananların hayatına dokunmak, dansı bir yaşam biçimi haline getirmek amacıyla ' Kenin İçin Dans Et ' felsefesiyle kuruldu. Zengin bir dans deneyimiyle kendi dansını keşfetmek isteyen herkesi aramıza bekliyoruz..

Remzi Oğuz Arık Mahallesi

Tunus Caddesi 46/2

Çankaya Ankara

0 533 732 20 89

info@shinedans.com

Yeni etkinliklerden  haberdar olun

@ 2019 |  Shine Dans Stüdyosu