Stüdyomuz

Shine 'a Hoşgeldiniz. 

 

Eğer dans öğrenmek için en doğru adresi arıyorsanız hoş geldiniz.  Ankara'da kurulan ilk dans okullarından biri olmaktan gururlu ve 20 yıldır dans öğretiyor olmaktan mutluyuz. 

2000 - 2020 yılları arasında Bahçelievler'deki adresimizde birçok dans tutkunuyla buluştuk. 2019 Aralıktan bu yana da Tunus Caddesindeki adresimizde özenerek hazırladığımız yeni stüdyomuzun heyecanını sizlerle paylaşma arzusundayız. 

Eğer hayatınızın ilk dans dersini alacaksanız, Shine 'da öğrenirken aynı zamanda sosyalleşebileceğiniz, dostluklar kurabileceğiniz keyifli bir ortam sizi bulacaksınız. Eğer uzun süredir dans ediyorsanız stüdyomuzda, her seviyede grup dersleri, özel dersler, teknik dersler, müzikalite dersleri, atölyelerle dansınıza dokunuşlar yapmak için birçok fırsat bulabilirsiniz. 

Kendi dansını keşfetmek isteyen herkesi bekleriz.

Dansla Kalın.

Kurucumuz Mine Akkoyun TRT " İçimizden Biri" Programında

Stüdyo, Derslikler ve Shine Cafe

Fotograflar: A2 Tango Photography by Alper Atalay

Etkinliklerden Haberdar Olun

SHINE DANS STÜDYOSU

SHINE DANS STÜDYOSU'nda, tüm dans tutkumuzla, kendi dansını keşfetmek isteyen herkese yardımcı olmaya ve yol göstermeye hazırız. Siz de aramıza katılmayı arzu ederseniz yeni sınıflarımızı takip edebilir, bizi arayabilirsiniz. 

Remzi Oğuz Arık Mahallesi Tunus Caddesi 46/2 Kavaklıdere Çankaya / Ankara

0 533 732 20 89

info@shinedans.com

Bizden haberdar olun

@ 2019 |  Shine Dans Stüdyosu

  • Spotify - Gri Çember
  • Facebook
  • YouTube
  • Instagram