top of page

Shine Dans Stüdyosu, Murat Gürmen’in desteği ve teşvikiyle Mine Akkoyun tarafından 2000
yılında, dansa tutkuyla bağlanmak isteyenlerin hayatına dokunmak ve dansı, onlar için yaşam
biçimi haline getirmek amacıyla “Kendin için DANS ET” felsefesiyle kurulmuş, Türkiye’nin
ilk dans okullarındandır.


Kurucularımız, ülkemizdeki Arjantin Tango ve Dans Sporu branşlarının başlaması ve gelişmesinde öncülük etmiş Türkiye'nin  ilk eğitmenleri ve antrenörleridirler.

 

Daha çok tango okulu olarak bilinsek te, bizi diğer tango okullardan ayrıştıran şeyin dans sporu gibi farklı bir disiplinden gelmiş olmak olduğunun farkındayız. Dansı tarihi ve kültürüyle bir bütün olarak ele almanın yanında diğer disiplinlerin farklı bakış açılarını ve teknikleri eğitim biçimimize yansıtmak, sık sık uluslararası eğitmenleri çalışmalarımıza dahil ederek bilgiyi hep taze tutmak ve sürekli gelişimi aramak zaman içerisinde eğitim biçimimize “Multidisipliner” bir karakter kazandırdı. Bunun yanında, insan ilişkilerini de ön planda tutan içten, samimi ve saygı üzerine kurulu ilişkiler kurmak yıllar boyunca bizi besledi, büyüttü ve geliştirdi.


Bugün ise pandemiden önce taşındığımız yeni stüdyomuzda, Tango'nun yanında Lindy Hop, Salsa, Yetişkin Bale ve Dans Sporu gibi diğer disiplinlerdeki uzman eğitmenler iş birliği yaparak geniş bir yelpaze ve birbirini besleyen bir yapı oluşturmaktan mutluyuz.

Dansla kendini iyi hissetmek, ruhuna dokunmak, hayatını parlatmak isteyen herkesi aramıza
bekliyoruz…


Çünkü biliyoruz ki mutluluk paylaştıkça çoğalır…

Dansla Kalın

Sevgilerle


Değerlerimiz: Uzmanlık, Kalite, Güvenilirlik, Saygı, Adanmışlık ve Empati

bottom of page