web-site-background-image.jpg

SIK SORULAN SORULAR

Hangi Dansla Başlamalıyım ? 

Nasıl Kayıt Olabilirim ?

Seviyem Nedir ?

Partnere İhtiyacım Var Mı ? 

Hangi Dansla Başlamalıyım ?  

 

Bu tamamen size bağlı. İlginizin ne yönde olduğunu anlamak için 'ÜCRETSİZ TANITIM DERSLERİMİZE' ve pratik saatlerimize katılın, devam eden derslerimizi izleyin. Ya da eğitmenlerimizle konuşun.​

Nasıl Kayıt Yaptırabilirim ?

 

Her ay bir ya da birden fazla yeni sınıf açılır. Derslerin kontenjanı olduğundan, bay / bayan sayısının dengeli olması için yeni sınıflarda ön kayıt gereklidir. Ön kaydınızı web sitesinden yapabilir, bizi arayabilir ya da mail atabilirsiniz. Ödeme  yaptığınızda kesin kayıt yapılmış olur. Kesin kayıt yaptığınızda size verilecek olan ders kartının son kullanma tarihi üzerinde belirtilecektir. Kaçırdığınız dersleri, kartınızın son kullanma tarihi dahilinde başka bir sınıfta telafi edebilirsiniz. 

                                                              

Seviyem nedir ?

 

Eğer daha önce dans almış ve hangi seviyeden devam edeceğinizi bilmiyorsanız, pratik saatlerine gelin, dans edin ve bize danışın.                                                     

Partnere ihtiyacım var mı?

 

Partnere ihtiyacınız yok. Derslerde sürekli eş değiştirildiği için fix bir partnere ihtiyacını olmayacak. 

Öğrenmem için ne kadar süre  yeterli ?

 

Öğrenmek zamana ve emeğe gereksinim duyar. Haftada 1 gün 1 grup dersi ile dans öğrenmeniz çok uzun zaman alır. Beden farkındalığı ve hareketlerin otonom sinir sistemine girmesi için bol tekrar yapılması gereklidir. Bu sebeple, pratik saatleri ve dans gecelerine de katılmalı, derslerde öğrendiklerinizi tekrar etmelisiniz. Ayrıca, herkesin bireysel ihtiyaçlarına yönelik  özel ders almasını şiddetle tavsiye ederiz.

                                                                 

Ne Giymeliyim ? 

 

İlk derslerde, kendinizi rahat hissedeceğiniz herhangi bir kıyafet ve ayakkabı ile derslere katılabilirsiniz. Ama kısa sürede dans ayakkabısı edinmenizi ve dans için uygun kıyafetler seçmenizi öneririz. Bu sizin dans modunu yakalamanızı sağlayacak. Dans ayakkabıları sipariş üzerine yaptırılır. Dans kıyafetleri için de eğitmenlerinizden tavsiye alabilirsiniz.

SHINE DANS STÜDYOSU
T.C Gençlik Spor Genel Müdürlüğü

SHINE DANS STÜDYOSU 2000 yılında dansa tutkuyla bağlananların hayatına dokunmak, dansı bir yaşam biçimi haline getirmek amacıyla ' Kenin İçin Dans Et ' felsefesiyle kuruldu. Zengin bir dans deneyimiyle kendi dansını keşfetmek isteyen herkesi aramıza bekliyoruz..

Remzi Oğuz Arık Mahallesi

Tunus Caddesi 46/2

Çankaya Ankara

0 533 732 20 89

info@shinedans.com

Yeni etkinliklerden  haberdar olun

@ 2019 |  Shine Dans Stüdyosu