top of page

Hangi Dansla Başlamalıyım ?

Bu tamamen size bağlı. İlginizin ne yönde olduğunu anlamak için pratik saatlerimize katılın, devam eden derslerimizi izleyin. Ya da eğitmenlerimize danışın.

Seviyem Nedir ?

Eğer daha önce dans almış ve hangi seviyeden devam edeceğinizi bilmiyorsanız, pratik saatlerine gelin, dans edin ve bize danışın.

Nasıl Kayıt Yaptırabilirim?

Her ay bir ya da birden fazla yeni sınıf açılır. Derslerin kontenjanı olduğundan, kadın/erkek sayısının dengeli olması için yeni sınıflarda ön kayıt gereklidir. Ön kaydınızı web sitesinden yapabilir, bizi arayabilirsiniz.  Size geri dönüş yapıp, kayıt işleminizi teyit edeceğiz. Dersler 4 haftalık periodlarda açılır. Her 4 hafttada kayıt yinelenir. Katımadığınız dersler sizin sorumluluğunuzda olup, sadece pratik saatlerinde bu konuda yardım alabilirsiniz.

Ne kadar Sürede Öğrenebilirim?

Öğrenmek zamana ve emeğe gereksinim duyar. Haftada 1 gün 1 grup dersi ile dans öğrenmeniz çok uzun zaman alır. Beden farkındalığı ve hareketlerin otonom sinir sistemine girmesi için bol tekrar yapılması gereklidir. Bu sebeple, pratik saatleri ve dans gecelerine de katılmalı, derslerde öğrendiklerinizi tekrar etmelisiniz. Ayrıca, herkesin bireysel ihtiyaçlarına yönelik  özel ders almasını tavsiye ederiz.

Kayıt için Partnere İhtiyacım Var Mı ?

Kayıt yaptırmak için partnere ihtiyacınız yok. Derslerde sürekli eş değiştirildiği için fix bir partnere ihtiyacınız olmayacak. 

Ne Giymeliyim ?

İlk derslerde, kendinizi rahat hissedeceğiniz herhangi bir kıyafet ve ayakkabı ile derslere katılabilirsiniz. Ama kısa sürede dans ayakkabısı edinmenizi ve dans için uygun kıyafetler seçmenizi öneririz. Bu sizin dans modunu yakalamanızı sağlayacak. Dans ayakkabıları sipariş üzerine yaptırılır. Dans kıyafetleri için de eğitmenlerinizden tavsiye alabilirsiniz.

bottom of page