Hangi Dansla Başlamalıyım ?

Bu tamamen size bağlı. İlginizin ne yönde olduğunu anlamak için 'ÜCRETSİZ TANITIM DERSLERİMİZE' ve pratik saatlerimize katılın, devam eden derslerimizi izleyin. Ya da eğitmenlerimize danışın.

Seviyem Nedir ?

Eğer daha önce dans almış ve hangi seviyeden devam edeceğinizi bilmiyorsanız, pratik saatlerine gelin, dans edin ve bize danışın.

Nasıl Kayıt Yaptırabilirim?

Her ay bir ya da birden fazla yeni sınıf açılır. Derslerin kontenjanı olduğundan, bay / bayan sayısının dengeli olması için yeni sınıflarda ön kayıt gereklidir. Ön kaydınızı web sitesinden yapabilir, bizi arayabilir ya da mail atabilirsiniz. Ödeme  yaptığınızda kesin kayıt yapılmış olur. Kesin kayıt yaptığınızda size verilecek olan ders kartının son kullanma tarihi üzerinde belirtilecektir. Kaçırdığınız dersleri, kartınızın son kullanma tarihi dahilinde başka bir sınıfta telafi edebilirsiniz. 

Ne kadar Sürede Öğrenebilirim?

Öğrenmek zamana ve emeğe gereksinim duyar. Haftada 1 gün 1 grup dersi ile dans öğrenmeniz çok uzun zaman alır. Beden farkındalığı ve hareketlerin otonom sinir sistemine girmesi için bol tekrar yapılması gereklidir. Bu sebeple, pratik saatleri ve dans gecelerine de katılmalı, derslerde öğrendiklerinizi tekrar etmelisiniz. Ayrıca, herkesin bireysel ihtiyaçlarına yönelik  özel ders almasını şiddetle tavsiye ederiz.

Kayıt için Partnere İhtiyacım Var Mı ?

Kayıt yaptırmak için partnere ihtiyacınız yok. Derslerde sürekli eş değiştirildiği için fix bir partnere ihtiyacınız olmayacak. 

Ne Giymeliyim ?

İlk derslerde, kendinizi rahat hissedeceğiniz herhangi bir kıyafet ve ayakkabı ile derslere katılabilirsiniz. Ama kısa sürede dans ayakkabısı edinmenizi ve dans için uygun kıyafetler seçmenizi öneririz. Bu sizin dans modunu yakalamanızı sağlayacak. Dans ayakkabıları sipariş üzerine yaptırılır. Dans kıyafetleri için de eğitmenlerinizden tavsiye alabilirsiniz.