top of page
WhatsApp Image 2023-09-05 at 16.44.17.jpeg

Sevgili Tangoseverler,

 

Shine Tango Weekend yeni sezonda konuk eğitmenleri Macit Şirin ve Cecilia Piccinni'yi ağırlıyor. Hem klasik, hem yenilikçi ekolde çalışmalarını yürüten İzmir Dance'N Sport kurucularından Macit Şirin ve Buenos Aires'in en tanınmış milongalarında sahne alıp, başta Buenos Aires olmak üzere New York, Philadelphia, Los Angeles, Boulder, Denver, San Diego ve Portland'da pek çok atölyede eğitmenlik yapan Cecilia Piccinni dans tecrübelerini ve bilgilerini bu sefer Ankaralı dansçılarla paylaşacaklar.

Etkinliğimiz 13-14-15 Ekim tarihlerinde yapılacak olup, çiftin muhteşem performanslarını 13 Ekim 2023 tarihinde La Milonga Shine'da izleyebilirsiniz.

 

Ayrıca 14 ve 15 Ekim'de stüdyomuzda verecekleri derslerin konularını  ve ders programını aşağıdaki formda görebilir, katılmak istediğiniz dersler için ' ÖN KAYIT ' oluşturabilirsiniz. 

Dansla Kalın,

Shine Dans Stüdyosu

Workhop Kayıt Koşulları ve Ücretlendirme:

  • Ön kayıt oluşturmak için derslere kayıt yaptırdıktan sonra, ödemenizi tamamlayabilirsiniz. Ödeme işlemi tamamlandıktan sonra kayıt kesinleşecektir. 

  • Kayıt tamamlandıktan sonra yapılan iptallerde ödenen miktarın % 50 si geri ödenecektir. 

  • Derslerde eşleştirme rastgele yapılacaktır. Memnun olmama riskine karşı partnerinizle katılmayı seçebileceğinizi hatırlatmak isteriz. 

  • Katılmak istediğiniz derslerle ilgili eğitmenlerinizden fikir isteyebilirsiniz. 

Ders fiyatları dışarıdan katılımcılar için aşağıdaki gibidir:

1 ders 500 TL

2 ders 900 TL

3 ders 1250 TL

4 ders 1500 TL

SHINE DANS STÜDYOSU öğrencileri için aşağıdaki indirimli fiyatlar geçerli olacaktır: 

1 ders 400 TL

2 ders 800 TL

3 ders 1100 TL

4 ders 1300 TL
 


 

Kayıt Formu
Dersler

Kaydınız tamamlanmıştır teşekkür ederiz!

bottom of page